STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Wybielanie

Biały i piękny uśmiech jest przez wszystkich bardzo pożądany. Niestety wraz z wiekiem, na skutek przyjmowania leków oraz nawyków żywieniowych, nasze zęby ciemnieją i tracą swój  jasny kolor. Dzięki zabiegowi wybielania zębów można osiągnąc efekt rozjaśnienia nawet o 2 do 4 odcieni, w zależności od indywidualnych uwarunkowań.

W naszym gabinecie oferujemy kilka metod wybielania w zależności od indywidualnych potrzeb pacjentów:

• Wybielanie nakładkowe – nocne w domu

Pacjent dostaje do domu indywidualnie wykonane nakładki oraz żel wybielający, który samodzielnie stosuje tylko nocy, a czas stosowania dobiera się  w zależności od potrzeb pacjenta.

• Wybielanie podczas jednej wizyty w gabinecie za pomocą nowoczesnej lampy do wybielania zębów

W gabinecie lekarz stomatolog aplikuje preparat wybielający i aktywuje go za pomocą specjalnej lampy.Cykl może zostać powtórzony kilkukrotnie w zależności od potrzeb.Po zakończonym zabiegu na zęby nakłada się preparat łagodzący przejściową nadwrażliwośc pozabiegową zębów.

• Wybielanie zębów martwych

Zabieg wybielania zębów martwych wykonać może tylko lekarz stomatolog, ponieważ żel zakłada się do komory zęba  przeleczonego kanałowo. Wizyty powinny odbywać się co 3-4 dni, aż do uzyskania pożądanej zmiany odcienia kolorystycznego.

Przeciwwskazaniem do wybielania jest ciąża, karmienie piersią, epilepsja, wiek poniżej 18 lat.

Efekt wybielenia utrzymuje się od około 1 roku do 2, 3 lat, w zależności od naszych przyzwyczajeń.

Biżuteria nazębna

W naszym gabinecie istnieje możliwośc ozdabiania zębów biżuterią według indywidualnych upodobań.